mardomak
21 آذر 1401 - 13:57

رفع مشکل بیکاری در کرمانشاه را به تمام مسئولان بارها تذکر داده‌ام

کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه اشتغال، ازدواج و مسکن از نیازهای اصلی جوانان است، گفت: رفع مشکل بیکاری در کرمانشاه را به تمام مسئولان بارها تذکر داده‌ام.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی ظهر دوشنبه در دیدار رؤسای دانشگاه‌های استان کرمانشاه که در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: جلسات متعدد توجیهی برای جوانان خصوصاً دانشجویان باید برگزار شود.

وی با اشاره به اهمیت گفتگوهای سازنده، افزود: جلسات توجیهی برای جوانان دانش آموز و دانشجو برگزار کنید و حقایق کشور اعم از پیشرفت‌ها و ابتکارات نظام را باید آنان شرح دهید.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: باید به فکر ازدواج و شغل و مسکن جوانان باشیم، باید برای جوانان این موارد را مهیا کنیم، باید مسئولان مدام با دانشجویان جلسه برگزار کنند و با صداقت با جوانان رفتار شود.

علما بیان کرد: معترضان کم هستند اما همان تعداد کم هم باید توجیه شوند و ۲ مطلب خواسته جوانان است که به حق است اول رفع معضل بیکاری استان کرمانشاه دوم مسکن و ازدواج، این ۲ مورد را در طول حضورم در استان با همه استانداران به کرات گفته و مدام گوشزد کرده‌ام.

وی با اشاره به اهمیت دادن به جوانان به عنوان آینده سازان کشور، گفت: باید به جوانان امید داد و نشاط را در جامعه تعمیم دهید، باید با تکریم با جوانان صحبت کرد، بالاخره اینها جوان هستند و فرزندان ما هستند و باید توطئه‌های دشمنان را برای جوانان برملا کنیم و توضیح دهیم که کشورهای خارجی به فکر پیشرفت ما نیستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 906193