mardomak
14 مرداد 1401 - 17:44

دانش آموزی بمی مقام قهرمانی مسابقات استانی دو و میدانی را از آن خود کردند

کرمان - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بم از قهرمانی تیم دوومیدانی دانش آموزی این شهرستان در مسابقات دوومیدانی دانش آموزان استان کرمان خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بم؛ حسین الله آبادی نسب با اعلام این خبر افزود: در این مسابقات؛ امیرحسین صابران مقام اول پرش سه گام، ابوالفضل محمدآبادی مقام اول پرش طول، محمدمجید مهرپرور مقام اول ۱۱۰ با مانع، امیر محمد آریا مقام اول ریله سوئیسی، محمدحسین اقبالی زاده مقام اول ریله سوئیسی، محمدمهدی بنی ابراهیمی مقام اول ریله سوئیسی و ابوالفضل عطاران مقام اول ریله سوئیسی را کسب کردند.

وی تصریح کرد: امیرحسین صابران، ابوالفضل محمدآبادی و محمدمجید مهرپرور برای شرکت در مسابقات کشوری انتخاب شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم ادامه داد: همچنین در این مسابقات، امیرحسین صابران مقام دوم پرش طول، ابوالفضل عطاران مقام دوم پرش سه گام و امیرمحمد آریا مقام سوم ۲۰۰متر را نیز به دست آوردند.

الله آبادی نسب در پایان از سیدابراهیم موسوی، ستایش سام نژاد، حسن رحیمی و صادق بنی اسدی مربیان تیم دوومیدانی و صادق طاهری کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بم به پاس کسب این موفقیت تشکر کرد.

وی این موفقیت بزرگ را به ورزشکاران، مربیان و خانواده های آنها و جامعه فرهنگیان و دانش آموزان بم تبریک گفت و خاطرنشان کرد: پتانسیل ورزش قهرمانی در بم بسیار بالاست، از همین روی برای پرورش استعدادهای دانش آموزان این شهرستان تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری شرق مرکز استان کرمان قرار دارد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 537124